ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

Polecają nas sportowcy - OSKAR KRZYŻAK

 

Oskar Krzyżak - Siatkarz Resovia Rzeszów

Oskar Krzyżak wraz z naszym ortopedą lek.med. Grzegorzem Jarosławskim oraz fizjoterapeutą mgr Marcinem Kapustą zwalcza wszelkie kontuzje w Nowej Ortopedii!
 
Dzięki zastosowaniu iniekcji z preparatu autologicznego osocza bogatopłytkowego - ACP Arthrex pod kontrolą USG oraz przemyślanej fizjoterapii udało się wyleczyć kontuzje Oskara nieoperacyjnie i pozwoliło to na jego szybki powrót do pełnej sprawności i gry po urazie.
 
W ramach fizjoterapii w Nowej Ortopedii, Oskarowi przedstawiono odpowiedni instruktaż ćwiczeń,  przeprowadzono analizę chodu i biegu, terapię manualną oraz taping. Oskar pozostaję pod stałą opieką naszych specjalistów. Zastosowanie najnowocześniejszych metod fizjoterapeutycznych ma na celu przede wszystkim zapobieganie kontuzjom i urazom w przyszłości. 
 
Nowa Ortopedia
Naszym celem jest szybkie i bezpiecznie przywrócenie zawodnika do wyczynowego treningu. Kontuzja nie zawsze musi oznaczać długotrwałą przerwę. Prawidłowa diagnoza i natychmiastowe wdrożenie dobrane indywidualnie do Pacjenta jest kluczem do sukcesu! 
 

Kontakt

Dworska 1B, 30-314 Kraków
rejestracja@dworska.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Nowej Ortopedii - wjazd od ulicy Bułhaka