ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

drPaweł Cyrek

fizjoterapeuta

Specjalista dla  dorosłych,  dzieci pow. 15. roku życia,  dzieci,  sportowców.
 
Fizjoterapeuta, wykładowca, terapeuta manualny. Specjalizuje się w terapii pacjentów po przeciążeniach związanych z pracą, po urazach i operacjach oraz w p...więcej

Usługi

 • Analiza wzorców chodu i biegu z wykorzystaniem bieżni i nagrań video
 • Analiza postawy i wzorców ruchowych pacjentów po urazach
 • Analiza poziomu siły z wykorzystaniem sprzętu Biodex System 4 Pro
 • Trening funkcjonalny i personalny
 • Ocena sprawności motorycznej wg systemu FMS
Więcej

Leczone choroby

 • Zespół cieśni nadgarstka
 • Rwa kulszowa, ramienna, podpotyliczna
 • Rehabilitacja pourazowa i sportowców
 • Wady postawy dzieci (terapia skolioz, tułowia i kończyn)
 • Bóle kręgosłupa i głowy
 • Łokieć tenisisty/golfisty
 • Zaparcia, refluks, dolegliwości układu pokarmowego
Więcej

Diagnostyka i terapia po przeciążeniu kolana

Skolioza - Poradnik dla Rodzica 

 

Opinie pacjentów

Recenzje użytkowników

49 reviews

Ocena 
 
5.0  (49)
View all reviews
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena
Komentarze
Ocena 
 
5.0

Pan Paweł posiada dużą wiedzę i potrafi wytłumaczyć przyczyny wystepujacych dolegliwości. Juz kilka razy mi pomógł. Ćwiczenia, które polecił pomagaja mi w codziennym funkcjonowaniu i szybkim wychodzeniu z bólu.
Szczerze polecam.

Ocena 
 
5.0

Pan Paweł to cudowny ludzki człowiek. Nigdy nie miałam tak ostrego bólu. Bardzo cierpiałam. Mimo sporego obłożenia w pacjentach znalazł czas na poradę telefoniczną. Następnie przyją mnie i pomógł. Naprawdę bardzo cierpiałam. Nie wyśmiał, nie ocenił,nie lekceważył. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Codziennie wykonuje ćwiczenia które zalecił. Ufam że po urlopie pomoże mi jeszcze z inną częścią kręgosłupa. Dziękuję z serca za pomoc.
Ocena 
 
5.0

Pawel Cyrek is one of those rare human beings who puts his patients first before materialistic gain. He is able to tailor exercises to each individual's diagnoses and overall physical condition. Pawel does not boast or show off about his knowledge of the spine and physiotherapy. He has knowledge in abundance, but knows when it's the right time to share it with patients so as not to overload them. He is a physiotherapist first, and a doctor second. It's an important distinction and Pawel manages his role very well. Engaged, funny, professional and a natural motivator. Dr Pawel Cyrek!
Ocena 
 
5.0

Poprawa zakresu ruchu nogi i zmniejszenie bólu. Doskonały terapeuta Pan Paweł Cyrek. Doskonale przeprowadzona terapia manualna i gimnastyka. Codzienny wywiad na temat postępów w leczeniu i samopoczuciu z uwzględnieniem miejsc newralgicznych. 
Ocena 
 
5.0

Korzystałam przede wszystkim z terapii ruchem u Pana Pawła, z której jest bardzo zadowolona. Zaledwie 5 spotkań okazało się skuteczne zarówno jeśli chodzi o funkcjonowanie mojego kręgosłupa i stawów, jak i wiedzę, w jaki sposób mogę na co dzień utrzymać efekt terapii. Była ona prowadzona w sposób zrozumiały i profesjonalny. Polecam! 
Zobacz wszystkie recenzje użytkowników

O mnie

Fizjoterapeuta, wykładowca, terapeuta manualny. Specjalizuje się w terapii pacjentów po przeciążeniach związanych z pracą, po urazach i operacjach oraz w pracy z dziećmi z wadami postawy, między innymi ze skoliozami. Wywiad nt. sposobu pracy oraz filmiki z udziałem dr Cyrka dostępne są na stronie: https://rehabilitowac.pl/gabinet/

Uczy prawidłowych wzorców ruchowych oraz szkoli fizjoterapeutów i trenerów w całej Polsce. Swoje kompetencje poszerza, biorąc udział w licznych kursach prowadzonych przez specjalistów z Polski i całego świata. Najczęściej pracuje metodą Manipulacji Powięzi, o której pisze w szczegółach na stronie: http://rehabilitowac.pl/fm 

Pracę doktorską nt. wad postawy, jakości życia i poziomu bólu kręgosłupa obronił w 2018 r. na krakowskim AWF-ie. Obecnie uczy anatomii palpacyjnej na Akademii Krakowskiej.

Twórca szkoleń dla fizjoterapeutów z zakresu terapii powięziowej i treningu funkcjonalnego. Opracował autorską koncepcję diagnostyki wzorców postawy oraz treningu funkcjonalnego propriocepcji. Założyciel inicjatywy http://goodmood.pl/.

Wykształcenie

 • Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie

Języki

 • polski
 • english

Lekarz dla:


  Specjalista dla  dorosłych,  dzieci pow. 15. roku życia,  dzieci,  sportowców

Kontakt

Dworska 1B, 30-314 Kraków
rejestracja@dworska.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Nowej Ortopedii - wjazd od ulicy Bułhaka