SZYBKA REJESTRACJA ONLINE - W 3 KLIKNIĘCIACH, 24h/7

dr hab. n. med. Henryk Liszka - spec. ortopeda

 
4.9 (88)

Recenzje użytkowników

88 reviews

Ocena 
 
4.9  (88)
Powrót do pozycji
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena
Komentarze
88 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 5  
« 1 2 3 4 5 ... »  
Sortowanie 
 
Ocena 
 
5.0

Byłam operowana przez Pana Doktora dwa razy.
Pierwsza operacja : haluks i palec młotkowaty, Pan doktór poprawił jeszcze dodatkowo dwa palce ,moja stopka wygląda super.
Druga operacja halus w drugiej stopie
Wyrazy szacunku dla profesjonalisty!!!!!!!!!!!!!!!!

Ocena 
 
5.0

Byłam na 3 wizytach u Pana Doktora Liszki. Wizyty przebiegły w bardzo przyjaznej atmosferze. Miałam wykonana operacje i wiem że wszystko będzie dobrze. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora Li szke. Jako jedyny ortopeda odrazu rozpoznał chorobę i co najważniejsze jako jedyny lekarz powiedział że da się to naprawić. Bardzo dziękuję Panie Doktorze teraz wierzę w lepsze jutro

Ocena 
 
1.0

Wybrałam tego doktora w celu operacji po wielotygodniowych poszukiwaniach odpowiedniego lekarza w celu operajcji prywatnych ale ta ostatnia opinia...... załamała mnie i znów pozostaje mi szukać innego lekarza

Ocena 
 
1.0

W zeszłym roku byłam na jednej wizycie u tego lekarza. Zgłosiłam się z przerażającym bólem obu stóp i opuchlizną. Lekarz zrobił USG na którym twierdził, że "nic nie ma" ( i był to pierwszy błąd tego Pana). Potem tłumaczył mi, że mam bezobjawową degenerację rozcięgna i zalecał się rozciągać. Tłumaczyłam w trakcie wizyty, że rehabilitowałam już rozcięgno 8 miesięcy, ale ból nawrócił z ogromną mocą. Lekarz w kartę wpisał "faciopatia" i skasował 250zł. Zostałam bez diagnozy i bez żadnej propozycji leczenia. Po 2 miesiącach po ćwiczeniach na rzekome rozcięgno dostałam mimowolnych skurczów palców. Dziś jestem osobą niepełnosprawną ruchowo, ponieważ lekarz ten w mojej opinii z powodu a) braku kompetencji, b) pychy c) ignorancji nie wysłał mnie ani na dodatkowe badania obrazowe, ani do lekarza neurologa, ani nie chciało mu się skierować mnie do kogoś, kto potrafił by postawić prawidłowe rozpoznanie. Uważam to za skandal i współczuję wszystkim osobom, które traktuje w tak impertynencki sposób. Cierpię z powodu mononeuropatii i zwyrodnienia osłonek mielinowych w nerwach po przebytym zapaleniu nerwu, które nie zostało przez tego lekarza zauważone. Lekarz ma obowiązek różnicować diagnozy, a w razie braku pewności konsultować z innym lekarzem i zlecić badania. Diagnozę potwierdziło 3 niezależnych lekarzy. Temu Panu chciało się wystawić rękę tylko po 250 zł. Z mojego doświadczenia wynika, ż kontakt z tym lekarzem grozi kalectwem.

Ocena 
 
5.0

Problem z nogą mojego męża trwa już prawie rok. Po długim chodzeniu po różnych specjalistach, wreszcie trafił na Pana Doktora, który bardzo szybko przyjął męża na wizytę. Pan doktor był zaangażowany, przeprowadził dokładny wywiad i szczegółowo wyjaśnił kolejne etapy leczenia. Z przekonaniem mogę powiedzieć że, jest to Lekarz kompetentny, konkretny, potrafi rozwiać wątpliwości, wzbudza zaufanie. Nie żałuje czasu dla pacjenta, a przy tym jest komunikatywny. Posiada wszystkie te cechy, których potrzebuje chory szukający pomocy u lekarza.Dziękujemy Panie Doktorze!!!

88 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 5  
« 1 2 3 4 5 ... »  
 

Kontakt

Dworska 1B, 30-314 Kraków
[email protected]

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Nowej Ortopedii - wjazd od ulicy Bułhaka