ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

Szkolenia z technik operacyjnych w Nowej Ortopedii - dr hab. n.med. Henryk Liszka

Szanowni Lekarze Ortopedzi,

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na nasze prestiżowe szkolenia z technik operacyjnych prowadzone przez wybitnego specjalistę w dziedzinie ortopedii, dr hab.n.med. Henryka Liszkę!

Szkolenia są skierowane do lekarzy ortopedów, którzy ukończyli 4. rok rezydentury. Stanowią doskonałą okazję do zdobycia praktycznego doświadczenia oraz doskonalenia swoich umiejętności w technikach operacyjnych, które są kluczowe dla sukcesu w naszej dziedzinie.

W trakcie szkolenia będziecie mieli okazję uczestniczyć w rzeczywistych zabiegach na sali operacyjnej Nowej Ortopedii, przy boku dr. Henryka Liszki, który jest cenionym ekspertem i specjalistą w swojej dziedzinie.
W Nowej Ortopedii Profesor Liszka przeprowadza szereg zabiegów z zakresu stopy i stawu skokowego m.in: korekcję palucha koślawego, złożone korekcje stopy, artroskopie stawu skokowego, rekonstrukcje chrząstki, endoprotezoplastykę stawu skokowego i wiele innych

Prosimy o przesłanie swojej kandydatury oraz zainteresowania uczestnictwem w szkoleniach na adres e-mail: henrykliszka.dworska@gmail.com.

Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze zgłoszenia.

00skzolenie liszka 

 

Kontakt

Dworska 1B, 30-314 Kraków
rejestracja@dworska.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Środa:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Nowej Ortopedii - wjazd od ulicy Bułhaka