ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

Objawy neuropatii nerwu międzykostnego tylnego (PIN, posterior interosseous nerve) często bywają mylone z zespołem łokcia tenisisty. Dolegliwości obejmują ból bocznej strony przedramienia nieco poniżej łokcia oraz trudności w prostowaniu palców ręki, pogłębiające się wraz ze stopniem uwięźnięcia nerwu międzykostnego tylnego.

Nieskuteczne, przedłużone leczenie łokcia tenisisty powinno skłonić ortopedę do pogłębienia diagnostyki celem wykluczenia neuropatii. W Nowej Ortopedii w Krakowie nasi ortopedzi we współpracy z radiologami i neurologami diagnozują oraz prowadzą leczenie zespołu nerwu międzykostnego tylnego. W razie niepowodzenia leczenia zachowawczego (odpoczynek, terapia manualna) nasi specjaliści przeprowadzają  operacyjne odbarczenie nerwu. 

Czytaj więcej...

Zapalenie kaletki łokciowej objawia się bólem i obrzękiem z tyłu łokcia na szczycie wyrostka łokciowego. Powierzchowne położenie i ograniczone unaczynienie kaletki sprawiają, że jest ona podatna na urazy i wtórne infekcje predysponujące do rozwoju stanu zapalnego, gromadzenia się wysięku i powiększenia kaletki. Dowiedz się więcej o przyczynach, diagnostyce i leczeniu zapalenia kaletki maziowej wyrostka łokciowego. 

Czytaj więcej...

Kontakt

Dworska 1B, 30-314 Kraków
rejestracja@dworska.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Sroda:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Nowej Ortopedii - wjazd od ulicy Bułhaka