ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

Dr n.med. Hubert Laprus podczas Basel Elbow Course w Bazylei!

Ostatni Basel Elbow Course w Bazylei, który odbył się w dniach 25-27 stycznia, był niezwykłym wydarzeniem dla chirurgii łokcia. To jedno z najważniejszych spotkań w dziedzinie, gdzie specjaliści mieli okazję podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu praktycznych aspektów chirurgii łokcia.

W trakcie tego prestiżowego kursu chirurgicznego, nasz specjalista ortopeda dr n.med. Hubert Laprus miał szansę doskonalenia swoich umiejętności pod okiem najwybitniejszych specjalistów. To wyjątkowe doświadczenie pozwoliło mu zgłębić skomplikowane procedury związane z chirurgią łokcia, obejmujące różnorodne obszary jak artroskopia łokcia, leczenie wielowięzadłowej niestabilności łokcia, radzenie sobie z trudnymi złamaniami czy nawet stosowanie endoprotez łokcia.

Wyjątkowość Basel Elbow Course polega na tym, że skupia się na praktycznych aspektach chirurgii łokcia, umożliwiając lekarzom poszerzanie swoich umiejętności w obszarze, który wymaga szczególnej precyzji i specjalistycznej wiedzy.

 Basel Elbow Course pozostanie niezapomnianym wydarzeniem, które przyczyni się do podnoszenia standardów opieki chirurgicznej nad pacjentami z problemami w obrębie łokcia.


HubertLaprus course 1 11zon

Kontakt

Dworska 1B, 30-314 Kraków
rejestracja@dworska.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Środa:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Nowej Ortopedii - wjazd od ulicy Bułhaka