ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

PRZYWRACAMY SPORTOWE MARZENIA - PRZEKAŻ 1,5% podatku dla młodych sportowców.

🌟 Dzielmy się uśmiechem! 🌟

Drodzy Przyjaciele Sportu,

Chcialibyśmy podzielić się z Wami niesamowitą inicjatywą, która ma szansę odmienić życie młodych sportowców oraz tych, którzy doświadczyli trudności zdrowotnych. Dzięki przekazaniu 1,5% podatku dla młodych talentów sportowych, możemy realnie pomagać w powrocie do uprawiania sportu i wspierać ich marzenia o osiągnięciu sukcesu na światowej scenie.

Masz szansę być bezpośrednio zaangażowanym w sukces naszych podopiecznych. Wspierając Fundację "Dzielmy się Uśmiechem", współtworzysz historie zwycięstwa młodych sportowców, którzy dzięki Twojemu wsparciu mogą pokonywać kolejne przeszkody na swojej drodze do sukcesu.

Fundacja "Dzielmy się Uśmiechem" to nie tylko wsparcie dla młodych talentów sportowych, ale także pomoc dla tych, którzy doświadczyli trudności zdrowotnych. Nasza misja obejmuje pomoc młodym po wypadkach, kontuzjach, czy chorobach, a także wsparcie dla niepełnosprawnej młodzieży i paraolimpijczyków. Wierzymy, że każdy zasługuje na szansę, aby rozwijać swoje pasje i talenty, bez względu na ewentualne trudności.

Twoje wsparcie finansowe pozwoli nam nie tylko pomagać młodym sportowcom, ale także współfinansować wyjazdy na obozy i zgrupowania sportowe dla tych, którzy z różnych przyczyn znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej. Wspólnie możemy stworzyć przestrzeń, gdzie każdy młody człowiek, niezależnie od swoich warunków życia, ma szansę rozwijać się jako sportowiec i człowiek.

Przekazując 1,5% podatku Fundacji "Dzielmy się Uśmiechem", możesz być pewien, że realnie zmieniasz świat młodych ludzi, nadając im nową szansę na lepsze jutro. Razem tworzymy społeczność wsparcia, gdzie każdy może być bohaterem dla innych.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i za każdy uśmiech, jaki razem możemy przekazać młodym talentom i potrzebującym.

Dzielmy się uśmiechem - razem tworzymy przyszłość!

 

1,5% podatku Fundacja Dzielmy się uśmiechem, Fundacja imienia Krystiana Popieli, KRS: 0000772682

Kontakt

Dworska 1B, 30-314 Kraków
rejestracja@dworska.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Środa:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Nowej Ortopedii - wjazd od ulicy Bułhaka