ZADZWOŃ DO NAS - 12 352 25 25

mgr Patrycja Skrzypek - fizjoterapeuta

 
5.0 (16)

Recenzje użytkowników

16 reviews

Ocena 
 
5.0  (16)
Powrót do pozycji
Oceny (im wyższa tym lepsza)
Ocena
Komentarze
16 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 5  
1 2 3 4  
Sortowanie 
 
Ocena 
 
5.0

z panią Patrycją współpracuję od ponad 4 lat, pierwsze rezultaty można było zauważyć już po kilku wizytach. jest bardzo sympatyczną osobą, zawsze dokładnie tłumaczy na czym polega problem, jak wykonać prawidłowo cwiczenie. praca z nią to czysta przyjemność przynosząca szybkie rezultaty. jest najlepszym fizjoterapeutą :) 

Ocena 
 
5.0

W przypadku bólu kręgosłupa nie umiałabym już chyba odwiedzić nikogo innego. Pani Skrzypek jest tak dobra w swojej profesji, że jako jedyna potrafi sprawić, że moje dolegliwości bólowe mijają. Nie wyobrażam już sobie, że mogłabym zmienić fizjoterapeutę! Poza tym pani Skrzypek jest niesamowicie sympatyczna, więc każda wizyta u niej to przyjemność!

Ocena 
 
5.0

Pani Patrycja jest najlepszą fizjoterapeutką jaką dotychczas poznałam! Ze względu na mój siedzący tryb pracy, miewam bardzo poważne problemy z kręgosłupem. Chodziłam od lekarza do lekarza, od fizjoterapeuty do fizjoterapeuty i dopiero pani Skrzypek była mi jakoś w stanie konkretnie pomóc. Doskonale radziła sobie ze zdiagnozowaniem miejsca problemu i zawsze udawało jej się przywrócić mojemu kręgosłupowi pożądany stan, dolegliwości bólowe ustawały. Polecam! 

Ocena 
 
5.0

Moim problemem, już od kilku "dobrych" lat był ból kręgosłupa w odcinku szyjnym. Nikt wcześniej nie był w stanie za bardzo nic z tym zrobić... Dopiero jakiś czas temu trafiłam do pani Patrycji. Zestaw ćwiczeń, którego najpierw nauczyła mnie w gabinecie, a następnie dokładnie rozrysowała do ćwiczeń w domu, chyba rzeczywiście w końcu zaczyna mi pomagać :) Mam nadzieję, że poprawa okaże się stała! W każdym razie już dziękuję :)

Ocena 
 
5.0

Pani Patrycja to świetny specjalista. Wizyta poprzedzona szczegółowym wywiadem, rodzaj terapii moim zdaniem dopasowany idealnie, ponieważ już po pierwszej wizycie wiele dolegliwości dopuściło. Poza tym to miła i ciepła osoba. Polecam bardzo serdecznie! 

16 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 5  
1 2 3 4  
 

Kontakt

Dworska 1B, 30-314 Kraków
rejestracja@dworska.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek:
7:30 - 20:30
Wtorek:
7:30 - 20:30
Środa:
7:30 - 20:30
Czwartek:
7:30 - 20:30
Piątek:
7:30 - 20:30
Sobota:
7:30 - 14:00
Niedziela:
nieczynne
lokalizacja parkingu

Parking koło Nowej Ortopedii - wjazd od ulicy Bułhaka